Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Jesteś tutaj: / Aktualności / Komunikaty jeszcze marcowe

Komunikaty jeszcze marcowe

Dobry wieczór!

 

  1. Uprzejmie informuję, że od czwartku 1 kwietnia czyli na okres okołoświąteczny zawieszamy dyżury władz Oddziału w naszym lokalu na dworu kolejowym. Termin wznowienia dyżurów to prawdopodobnie 15 kwietnia, ale uzależniony będzie on od aktualnej sytuacji epidemiologicznej i obowiązujących przepisów. O przywróceniu naszych cotygodniowych czwartkowych spotkań powiadomimy w osobnym komunikacie.
  2. Przypominam, że związana ze składkami PTTK ochrona ubezpieczeniowa NNW dla osób, które mają opłacone składki na rok 2020 kończy się z dniem 31 marca 2021. Przez okres zawieszenia dyżurów składki będzie można regulować poprzez wpłaty na konto oddziału (numer konta jest na stronie oddziału z dziale „Kontakt”). Ubezpieczenie zaczyna z powrotem działać w dniu opłacenia składki,  czyli dla nas jest to data wpływu pieniędzy na konto.  Osoby, które dokonały wpłaty na konto proszę o kontakt (tel. 605211920) w celu ustalenia sposobu dostarczenia znaczków do legitymacji.
  3. W marcu na naszej stronie w zakładce „W obiektywie” umieszczamy Witraże”. W kwietniu prezentować będziemy zdjęcia przedstawiające „Cumulusy” czyli „Chmury kłębiaste”.

 

Pozdrawiam serdecznie. Anna Rużyczka

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com